dank u wel om onze gemeente draaiende te houden

We horen het veel de afgelopen dagen: “de economie moet zo goed mogelijk doordraaien”. De bakker zorgt dagelijks voor vers brood, de postbode bezorgt de brieven, het afval wordt opgehaald, … Om iedereen te bedanken die ervoor zorgt dat onze gemeente blijft draaien, doen we een warme oproep om hen te bedanken. Laat uw zoon/dochter een mooie tekening of postkaart maken of toon uzelf van uw meest artistieke kant. Vervolgens bezorgt u dit aan de persoon die u wil bedanken, uiteraard op een veilige manier. Iedereen kan in deze dagen een hart onder de riem gebruiken. Met dit kleine gebaar tovert u eenvoudig een lach op iemands gezicht.

#zoerseldraaitdoor

Ook digitaal willen we de bedankjes massaal verspreiden. Neem daarom een foto van uw bedankje en zet het op Facebook of Instagram met de hashtag #zoerseldraaitdoor. We volgen dit mee op en delen al jullie tekeningen, brieven en kaartjes met heel veel plezier. Ook u bent bedankt om Zoersel mee draaiende te houden.