heropstart verenigingen | UiT in Zoersel terug online

HOBBY – In september starten heel wat Zoerselse verenigingen voorzichtig weer met hun werking. Hoog tijd dus om uw vereniging te steunen door uw lidmaatschap te vernieuwen. Of, als u nog geen lid was van een Zoerselse vereniging, tijd om een fijne nieuwe hobby te zoeken!

Twijfelt u momenteel nog of u uw hobby dit jaar wel moet verderzetten? Bedenk dan dat de coronacrisis het lokale verenigingsleven bijzonder hard getroffen heeft. Het is dus nu niet het moment om uw organisatie ‘in de steek te laten’. Vernieuw alsjeblief uw lidmaatschap en betaal – mooi op tijd – uw lidgeld. Zo zorgt u er mee voor dat uw vereniging niet in financiële problemen komt en dat ze de werking kan blijven verderzetten.

Bent u nog geen lid, maar weet u niet goed waar u uw zoektocht naar een leuke vereniging moet beginnen? Hier vindt u een overzichtelijke lijst van erkende verenigingen in Zoersel.

UiT in Zoersel opnieuw online

Hebt u bovendien enkele extra gaatjes in uw agenda door de coronacrisis? Goed nieuws: onze webpagina UiT in Zoersel staat weer online! (Om verwarring te voorkomen, hadden we de pagina tijdens de eerste coronagolf tijdelijk offline gehaald.) Onze Zoerselse verenigingen kunnen hun activiteiten en evenementen weer ingeven en u kunt uw agenda weer naar hartenlust volplannen.

Eén groot verschil: enkel evenementen en activiteiten die toegestaan zijn, worden erin opgenomen. Activiteiten die door verenigingen ingevoerd worden via onze website, worden (zo lang als nodig) eerst gecontroleerd door onze afdeling vrije tijd. Zij kijken na of de activiteit of het evenement voldoet aan de meest actuele coronamaatregelen. Pas bij goedkeuring wordt de activiteit op onze website geplaatst. Zo kunt u met een gerust hart een plekje reserveren bij de activiteit van uw keuze.

activiteiten in de nieuwsbrief

Nu onze UiT in Zoersel opnieuw op onze website te vinden is, plaatsen we ook terug activiteiten onderaan in onze gemeentelijke nieuwsbrief. Ook hier gaat het enkel om activiteiten die goedgekeurd werden.

Alvast veel plezier!