nieuwe fietsroutes in Zoersel en omstreken

TOERISME ZOERSEL – Provincie Antwerpen lanceerde enkele maanden geleden een splinternieuwe fietskaart. Toerisme Zoersel maakte op basis van de nieuwe fietskaart vier nieuwe fietsroutes.

pareltjes in de Kempen

De nieuwe fietsroutes, vier in totaal, vertrekken allemaal vanuit het Lindepaviljoen (Oostmallebaan 15) en brengen u naar Herentals, Hoogstraten, Lier of Turnhout. De kaarten met fietsknooppunten kunt u gratis downloaden op de website van Toerisme Zoersel. Ze brengen u langs leuke bezienswaardigheden, maar zorgen er ook voor dat u geen honger of dorst moet lijden onderweg.

Kent u onze duurzame en lokale fietsroute al? Deze 27 kilometer lange route brengt u langs de prachtige natuur van Zoersel en laat u ook genieten van lokale lekkernijen. Hier leest u er alles over.

klassiekers

Uiteraard kunt u ook nog steeds de klassieke bewegwijzerde routes fietsen, zoals de Conscienceroute. Eén van de mooiste themaroutes in ons dorp. Ze slingert als een lint door onze gemeente. Weet u niet langs waar deze route komt, dan kunt u vertrekken aan het Lindepaviljoen. Daar vindt u de zeshoekige aanwijzingen terug voor deze tocht.

Ook de Kempense Zalighedenroute vertrekt hier en komt door Malle, Rijkevorsel, Vosselaar, Beerse en Lille. Op een aantal plaatsen langs de route vindt u borden met QR-codes waar u naar verhalen kunt luisteren over de plaats waar u op dat moment staat.

er is nog meer

Momenteel worden er tien bestaande wandelroutes herwerkt die binnenkort verkrijgbaar zijn. Ze brengen u langs verschillende leuke plaatsen in onze Kempen . Ideaal om uw ‘staycation’ mee door te komen.