zaal het Klavier krijgt uitbreiding

Op dinsdag 29 augustus besliste de gemeenteraad om zaal het Klavier (Achterstraat 22) uit te breiden. Die uitbreiding komt er op vraag van enkele Zoerselse verenigingen.

toneelkring ‘t Jukschot

Vroeger was toneelkring ’t Jukschot gevestigd in de parochiezaal in Sint-Antonius. Sinds de afbraak van de parochiezaal moest toneelkring ’t Jukschot op zoek naar een andere locatie. Hun voorstellingen gingen steeds door in zaal het Klavier in de Vleugel (Achterstraat). Een goed alternatief, maar omwille van plaatsgebrek moest de vereniging steeds een tent bijplaatsen om een cafetariamogelijkheid te voorzien tijdens hun voorstellingen.

OKRA Sint-Antonius

Ook OKRA Sint-Antonius was vragende partij voor nieuwe infrastructuur. Dit omdat hun huidige lokalen aan de Gestelsebaan verouderd zijn. Ook zij zullen binnenkort regelmatig gebruikmaken van de vernieuwde zaal.

polyvalente ruimte

De uitbreiding van een gebouw brengt natuurlijk de nodige kosten met zich mee. Na een uitgebreide studie en analyse keurde de gemeenteraad op 29 augustus het voorstel goed. Het Klavier wordt uitgebreid met een polyvalente ruimte van 165 vierkante meter. Het doel is om dit jaar nog te starten met de werkzaamheden.